01.08.2019 19:31
2

kesinlikle bir problem yok

Hayat hepimizi bir yerlerden alıp bir yerlere götürebiliyor. Beni de aldı İstanbul’a getirdi. Yaşadıklarıma anlam veremeyişim, ama yaşamaya devam edişim, bu ümit kimsede yoktur.

Web geliştirme uzmanı olarak özel bir kurumda çalışmaya başladım. Sevdiğim işi yaptığım için, hayatımın tek sorunsuz tarafı çalışırken sıkılmıyor, bunalmıyor olmam. İş konusunda sorun yaşayacağımı düşünmesem de bir kaç yıldır ciddi anlamda yıprandığımı, saçlarımdaki beyazların arttığını, çöktüğümü hissediyorum artık. Ama ölmedim.

Bundan sonraki senaryoyu tahmin edebiliyorsunuzdur. Birkaç ay düzen kurmaya çalışmak, spora başlamak, yeni arkadaşlar falan filan. Ben de böyle düşünmüştüm. Ama sonunda aynı şeyleri yaşayacağımı biliyor olmam, tüm bunlar için hevesimi yerle bir ediyor. Ama başlayacağım.

Yine de her sabah 07:30 da evden çıkıp işime gidiyorum. Benim amacım düzen kurmak, ölüme yaklaşırken sevdiğim şeylerle ilgilenmek iken, bu kurum bana üzerine para ödüyor. Çok iyi be.

Bir süredir kimsesiz kalmış gibi hissediyorum. Ama artık her gün evde saatlerimi bilgisayar başında geçirmek zorunda değilim. Bunu belirli saatlerde, başkaları için yapıyorum. Daha eğlenceli.

Bu saatten sonra kimse beni sevgi ile, sevda ile, dostluk ile alakalı hiç bir şeye inandırmaz. Ayrı mesele.

Ama bir problem yok.

Comments

İsmimin sende bir önemi yok artık
Bir insanı yüzüstü bırakmak heveslerini hayallerini almak kalbini kırmak yalnız bırakmak ve çok üzmek , belkide senin boşluğun budur. Başkasının hayatını bok edişindendir. Başka kimseyi bu denli yıpratmamanı ömüründen ömür almamanı temenni ederim
mrdr
insanlar için kendini harcamasan artık :]
mrdr
hayatındakilerin senin kıymetini bilmediğini sana binlerce kez söylemişimdir. anlamayacaksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir